QR Kılıf nedir?

QR Kılıf, kişiye özel adrese teslim QR kodlu (karekodlu) programlanabilir telefon kılıfları satın alabileceğiniz ve hediye oluşturabileceğiniz bir platformdur.

Nasıl kılıf oluşturabilirim?

Ürünler menüsünden istediğiniz tasarımı seçin. Belirli modeller için renk tercihi yapılabilmektedir. Siparişinizden sonra QR kodunuz oluşturularak seçmiş olduğunuz tasarıma basılacak ve adresinize teslim edilecektir.

QR kodu nasıl programlayabilirim?

Ürün 2 şekilde programlanabilmektedir;
1) Ürünü teslim aldığınızda akıllı telefonunuzla tarayarak: Bu yöntem ile ürünü ilk teslim alan kişi ürünü programlayabilecek, QR kod içerisine istediği fotoğrafı, videoyu veya mesajı ekleyebilecektir.
2) E-posta ile: Siparişi oluşturmanızdan sonra e-posta adresinize gelecek linke tıklayarak da ürünü programlayabilirsiniz. Böylece ürünü teslim alıp taratan kişi, QR kod içerisindeki içeriğe anında ulaşabilecektir.

QR kod üzerinde nasıl güncelleme yapabilirim?

E-posta adresinize gönderilecek linke tıklayarak kod içeriğinde istediğiniz an güncelleme yapabilirsiniz.

Kodun taranıp taranmadığını nasıl öğrenebilirim?

Kod her tarandığında kodun tarandığı konum ve cihaz bilgisini anında e-posta adresinize iletilir. Ayrıca hesabınıza giriş yaparak da tarama geçmişini görüntüleyebilirsiniz.

Gönderiler nasıl yapılmaktadır?

Türkiye içi gönderiler PTT Kargo ve UPS Kargo ile yapılmaktadır. Türkiye dışına olan gönderiler ise FedEx ve UPS kargo ile gerçekleşmektedir.

Hangi tür ödemeler kabul edilmektedir?

Ödemeler için şu kredi kartları ve banka kartları kabul edilmektedir: Visa, MasterCard, Visa Electron, Maestro, American Express, Discover. Ayrıca havale/EFT ile de ödeme yapabilirsiniz.

Ödeme işlemi güvenli midir?

Ödeme altyapımız dünyanın lider POS sistemleri ve GoDaddy SSL güvenlik sertifikaları ile sağlanmaktadır. Bu sayede tüm ödemeler tamamen güvenli ve şifrelenmiş bir şekilde gerçekleştirilir. Ayrıca 3D PAY ile ödemelerinizi cep telefonunuza gönderilen SMS doğrulama ile gerçekleşir.

Üretim süresi ne kadardır?

Ortalama üretim süresi 3 iş günüdür.

Siparişimi iptal edebilir miyim?

QR Kılıf'ta tüm ürünler kişiye özel olarak üretilmekte ve özel tasarım kapsamına girmektedir. Bu nedenle sipariş iptalleri gerçekleştirilememektedir (üretim hataları hariç).

Sizinle nasıl iletişim kurabilirim?

Bizimle +90-850-233-21-91 (8 AM - 5 PM GMT) nolu iletişim hattından veya 7 gün 24 saat destek@qrkilif.com'dan iletişime geçebilirsiniz.


QR Okuyucu QR Okuyucu