Gizlilik

QR Kılıf, müşteri bilgilerinin güvenliğini her zaman ilk planda tutmaktadır. Bu nedenle kredi kartı bilgileriniz 256 bit şifreleme ile (SSL, Secure Sockets Layer) ilgili bankaya ulaşır. Kredi kartları ile ilgili hiçbir bilgi site tarafından kaydedilmediğinden ve tüm bağlantılar şifreli olarak gerçekleştirildiğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgilere ulaşması mümkün değildir.

QR Kılıf özel yapısı sayesinde ürünlerini size özel olarak tasarlamak ve üretmek maksadıyla sizden kişiselleştirme bilgilerini ister. Seçeceğiniz hediye için vereceğiniz bilgi ve belgelerin tüm hak ve kontrolleri müşteriye aittir. QR Kılıf'ın içerik oluşturma ve yayınlama altyapısı QRDb tarafından sağlanmaktadır.

QR Kılıf müşterleri kendi şifre ve hesap bilgilerinin gizliliğini korumakla yükümlüdür. Bu şifreyi üçüncü şahıslarla paylaşmanız durumunda QR Kılıf sorumlu tutulamaz.

QR Kılıf, belirli fonksiyonları sağlayabilmek için tanımlama (cookie) bilgilerine ihtiyaç duyar. Tanımlama bilgileri, çevrimiçi faaliyetlerinizi kaydetmek için bir web sitesinin bilgisayarınıza gönderdiği küçük metin dosyalarıdır. Tanımlama bilgileri, kullanıcıların web sitelerinde kolayca gezinmesine yardımcı olmak ve çeşitli işlevler gerçekleştirmek için kullanılır. Tanımlama bilgileri site kullanılabilirliğini ve işlemleri geliştirdiğinden, bunları devre dışı bıraktığınızda web sitesi beklenen şekilde çalışmayabilir ve belirli işlevlere erişemeyebilirsiniz.